Reference

Jak se Vám se mnou cvičilo?

Hodnocení účastníků seminářů a tréninků:

Denisa    Website   

Sebeobrana s Ondrou byla velmi přínosná a pravdu mě nedchnul. Ondra nám vše vysvětlil a i dobře poradil. Jsem spokojená a doufám, že se ještě někdy na nějakém kurzu potkáme.

Ivet    Website   

"Děkuji za trpělivost a super názornost při přípravě na zkoušky z TV."

Pavel    Website   

Velmi přátelský člověk se smyslem pro humor a obrovský zapálením.

Tomáš Linhart    Website   

"Doporučuji jak klub tak trenéra."

Petra Navrátilová    Website   

Z kurzu jsem byla nadšená a byl velice přínosný. Ondra vedl tento kurz velice kamarádsky a vždy vysvětlil danou situaci. moje těšení před začátkem kurzu se po skončení stalo naprosto fantastickým nadšením.

Petra    Website   

Kurz sebeobrany byl veden na velmi přátelské a otevřené bázi. Z kurzu si odnáším mnoho užitečných rad a postřehů. Ondra jako trenér má velmi dobré komunikační schopnosti, umí do své prezentace vtáhnout lidí a podnítit jejich zvědavost.

Petra Knedlová    Website   

Úžasný trenér se zábavným pojetím ;-), je nádhera pod jeho vedením se učit bránit.

Ilona    Website   

Než jsem tam šla, tak mě to moc nebralo. Pak jsem se ale dozvěděla spoustu zajímavých věcí a ještě zábavnou formou. Jen doufám, že to nebudu nikdy potřebovat a kdyby přece, tak snad mi v hlavě něco za tu krátkou dobu zůstalo. Bylo to bezva.

Pavel    Website   

Kurz byl na velmi vysoké úrovni. Zábava, ale také pěkná dřina ;-). Nabyté znalosti odpovídaly délce kurzu.

Mia Salfická    Website   

"Z vlastní zkušennosti můžu doporučit tréninky pod vedením Ondry. Nejprve jsem se chtěla jen naučit základy sebeobrany a zlepšit si fyzičku, ale poté, co jsem se stala členem Karate Lions, mě karate chytlo a citím se po všech stránkách skvěle. Věřím, že kdybych se dostala do krizové situace- zvládnu to! Děkuju"
Mia

Jarka    Website   

bylo to úžasné, moc jsem si to užila

Pavlína Jonáková    Website   

Děkuji Ondrovi za netradičně strávené odpoledne plné zábavy, smíchu, ale také potu a modřin…Ondra vše pěkně vysvětlil, názorně ukázal a měl trpělivost s dovádějícím davem …. co víc si přát.

Jan Vobruba    Website   

"Po několika letech trénování ve starém oddíle, kde to můj bývalý trenér nebral moc vážně a na závody mě skoro vůbec nepřipravoval, byl začátek v Lions obrovská změna. Ondřej nepochybně skvěle rozumí teorii a je vidět, že celý klub je pro něj velmi důležitý a trénováním docela žije. Po dvou a půl letech v Lions jsem se díky němu dostal na mnohem vyšší úroveň. "

Týna    Website   

Super.Tréninky mě baví a vždy si z nich odnesu nějakou zkušenost.

Sledujte můj trenérský facebook: