Jak se Vám se mnou cvičilo?

Hodnocení účastníků seminářů a tréninků:

Ilona    Website   

Než jsem tam šla, tak mě to moc nebralo. Pak jsem se ale dozvěděla spoustu zajímavých věcí a ještě zábavnou formou. Jen doufám, že to nebudu nikdy potřebovat a kdyby přece, tak snad mi v hlavě něco za tu krátkou dobu zůstalo. Bylo to bezva.

Pavlína Jonáková    Website   

Děkuji Ondrovi za netradičně strávené odpoledne plné zábavy, smíchu, ale také potu a modřin…Ondra vše pěkně vysvětlil, názorně ukázal a měl trpělivost s dovádějícím davem …. co víc si přát.

Tomáš Linhart    Website   

"Doporučuji jak klub tak trenéra."

Mia Salfická    Website   

"Z vlastní zkušennosti můžu doporučit tréninky pod vedením Ondry. Nejprve jsem se chtěla jen naučit základy sebeobrany a zlepšit si fyzičku, ale poté, co jsem se stala členem Karate Lions, mě karate chytlo a citím se po všech stránkách skvěle. Věřím, že kdybych se dostala do krizové situace- zvládnu to! Děkuju"
Mia

Petra    Website   

Kurz sebeobrany byl veden na velmi přátelské a otevřené bázi. Z kurzu si odnáším mnoho užitečných rad a postřehů. Ondra jako trenér má velmi dobré komunikační schopnosti, umí do své prezentace vtáhnout lidí a podnítit jejich zvědavost.

Ivet    Website   

"Děkuji za trpělivost a super názornost při přípravě na zkoušky z TV."

Denisa    Website   

Sebeobrana s Ondrou byla velmi přínosná a pravdu mě nedchnul. Ondra nám vše vysvětlil a i dobře poradil. Jsem spokojená a doufám, že se ještě někdy na nějakém kurzu potkáme.

Pavel    Website   

Kurz byl na velmi vysoké úrovni. Zábava, ale také pěkná dřina ;-). Nabyté znalosti odpovídaly délce kurzu.

Jan Vobruba    Website   

"Po několika letech trénování ve starém oddíle, kde to můj bývalý trenér nebral moc vážně a na závody mě skoro vůbec nepřipravoval, byl začátek v Lions obrovská změna. Ondřej nepochybně skvěle rozumí teorii a je vidět, že celý klub je pro něj velmi důležitý a trénováním docela žije. Po dvou a půl letech v Lions jsem se díky němu dostal na mnohem vyšší úroveň. "

Petra Navrátilová    Website   

Z kurzu jsem byla nadšená a byl velice přínosný. Ondra vedl tento kurz velice kamarádsky a vždy vysvětlil danou situaci. moje těšení před začátkem kurzu se po skončení stalo naprosto fantastickým nadšením.

Pavel    Website   

Velmi přátelský člověk se smyslem pro humor a obrovský zapálením.

Týna    Website   

Super.Tréninky mě baví a vždy si z nich odnesu nějakou zkušenost.

Petra Knedlová    Website   

Úžasný trenér se zábavným pojetím ;-), je nádhera pod jeho vedením se učit bránit.

Jarka    Website   

bylo to úžasné, moc jsem si to užila

Sledujte můj trenérský facebook: