fbpx

5 důvodů proč je dobrý “poctivý” tištěný deník

Vše se přesouvá do online světa, téměř vše už má svoji aplikaci v mobilu. Ale mít tištěný tréninkový deník má své výhody!

1. Funguje bez baterek a nabíječek😀 

Prostě se nemůže stát, že Tvému deníku dojde baterka! 😉 Tužka a papír tu byly a budou! Je to rychlejší než ťukat na obrazovku. Tužka píše i když máš po náročném tréninku mokré ruce! 

2. “Kniha je kniha”

Když v ruce držíš svůj deník se zápisky tak máš hmatatelný důkaz, že opravdu je! Možná i podle písma poznáš, jak jsi se zrovna cítil, když jsi to zapisoval! A vzpomeneš si i na ten skvělý trénink nebo závod. 

3. Máš lepší přehled

Rychle se v tištěném deníku můžeš orientovat. 📖 Nalistovat správný týden, nebo rychle nahlédnout, co bude za měsíc a jak se závody blíží. A rychleji můžeš připsat i malou poznámku, která Tě zrovna napadla. Pokud máš tištěný deník přímo pro karate, tak se rychleji orientuješ podle kreslených ikon a jen zaškrtneš co potřebuješ. 

Když uvidíš „naživo”, že máš záznam každý den, budeš mít velkou motivaci tento skvělý výsledek udržet!

4. Můžeš ho hodit do tašky na trénink 

Má své místo v tréninkové tašce, tak ho nemůžeš zapomenout. Nevyndáváš ho totiž kvůli nabíjení. 😉   Máš ho vždy po ruce! Tištěný deník můžeš snadno předat trenérovi ke komentářům a zhodnocení Tvých pokroků a k naplánování dalšího postupu k vytyčenému cíli!  

5. Je to zábava a radost

Je to radost mít svůj tištěný deník, třeba s pěkným obalem a tužkou! A někdy si v něm jen tak zalistovat a potěšit se svými pokroky a úspěchy! Trénovat každý den alespoň chvíli je pro Tvůj pokrok výborný! Rychleji uvidíte výsledky!  

Objednej si hned svůj tištěný Roční tréninkový deník pro karate

a pusť se do toho! 

Ondra