fbpx

5 věcí, se kterými ti pomůže online video kurz při začátcích karate

Kurz 8 kyu

Líbí se ti karate 🥋 a chtěl bys ho vyzkoušet? Chceš se naučit bránit? Nemáš v blízkosti žádný klub? Nebo si chceš jen zkusit, zda tě karate zaujme bez zápisu do klubu? Můžeš se do toho pustit s video kurzem pro začátečníky, který tě vším provede a pro karate tě nadchne! Tady je 5 věcí, proč do toho jít s video kurzem!

1. Online video kurzem pro začátečníky získáš přehled o čem karate je, jak trénujeme a jaké jsou naše cíle. Karate není jen bojový sport. Je to o schopnosti se soustředit, naslouchat, zabrat při tréninku i relaxovat. Získáš ty nejdůležitější informace, pomoc a rady se začátky karate.

2. Ve video kurzu máš všechny cviky a techniky zaznamenané a můžeš si je pouštět opakovaně a prohlédnout si detaily. Nemusíš se ptát trenéra, zda ti znovu ukáže, jak na to. Pustíš si video znovu tolikrát, kolikrát potřebuješ právě ty. 

Staň se karatistou, nauč se bránit a pronikni do tajů základů dávného bojového umění – karate. 

3. Pokud chodíš i na tréninky do tělocvičny, tak ti video kurz může skvěle vyplnit dny, kdy nemáš trénink. Můžeš si pustit video, který tě baví, nebo techniku, kterou chceš vylepšit a trénovat doma 👊🏻. Pro tvou techniku a kondici je skvělé trénovat každý den alespoň chvíli! Přístup k video lekcím máš kdykoli a nejsi vázaný jen na rozpis tréninků v klubu.

4. Při domácím cvičení můžeš snadno nadchnout pro karate i další členy rodiny 👨‍👩‍👧‍👧 nebo kamarády! I rodiče a sourozenci začnou rozumět tvému nadšení pro karate a můžete cvičit i společně. 

5. Cvičit podle online video kurzu je zábava! Je to jiné než ve skupině v tělocvičně. Je to tvůj osobní trénink!  Trénink podle videa tě nadchne a každé cvičení si užiješ. S video kurzem budeš připraven na první zkoušku na bílý pásek

Ondra