fbpx

Tištěná verze Ročního tréninkového deníku pro karate a další bojové sporty je tu !

S velkou radostí oznamuji, že jsem vydal Roční tréninkový deník jako tištěnou knihu! Všechno přechází do online světa ale mít v ruce tištěnou knihu, do které ihned zapisuješ, je stále nepřekonané!

V tištěném deníku se budeš snadno orientovat a nikdy mu nedojde baterka!🙂 Můžeš rychle nalistovat správný týden, nebo nahlédnout, co bude za měsíc a jak se závody blíží. A můžeš kdykoli připsat i poznámku, která Tě zrovna napadla.

Vezmi si tužku ✏️ a udělej si roční plán, měsíční plánovací cykly a po týdnech plánuj trénink, stravu a testuj svou výkonnost.

Pokud máš 📓 tištěný deník přímo pro karate, tak se rychleji orientuješ podle kreslených ikon a jen zaškrtneš, co potřebuješ. 

Chceš se efektivně připravovat – mít jasný cíl? S deníkem najdeš motivaci pro zapisování vlastních pokroků v tréninku a začneš sledovat a efektivně plánovat své sportovní aktivity.

Když se rozhodneš cvičit každý den alespoň chvíli, je skvělé si vše zaznamenat v Tvém tréninkovém deníku! Je to důležité pro Tvoji motivaci a pokračování k vysněnému cíli! Při každodenním cvičení je vhodné kombinovat různé druhy aktivit a střídat vyšší a nižší zátěž. Další výhody proč trénovat každý den alespoň chvíli najdeš zde.

V tištěném deníku se budeš snadno orientovat a nikdy mu nedojde baterka!🙂 Můžeš rychle nalistovat správný týden, nebo nahlédnout, co bude za měsíc a jak se závody blíží. A můžeš kdykoli připsat i poznámku, která Tě zrovna napadla.✍️

Rád listuješ knihou a zapisuješ si? Chceš přestat koukat do mobilu?

Tak potřebuješ mít v ruce tištěný tréninkový deník!

Objednat si ho můžeš tady!

Ondra